Nazwa forum

Opis forum


#1 2012-01-08 03:29:50

king_salomon

Administrator

Zarejestrowany: 2012-01-08
Posty: 6
Punktów :   

Sprawy organizacyjne - przystąpienie do ligi, granie meczy ligowych

Witam

W kwestii wyjaśnienia dla tych, którzy jeszcze z nami nie grali.

1. Od tego sezonu postanowiliśmy nie dublować zespołów, dlatego też na podstawie tabeli z zeszłego sezonu powstała lista kolejności do wyboru. Zamysł był taki, żeby wyrównać szansę dla wszystkich uczestników, dlatego jak pierwsi wybierali Ci, którzy zajęli ostatnie miejsca w sezonie 1, następnie w górę tabeli + nowi uczestnicy. Do każdego uczestnika wysyłam zaproszenie do ligi, pojedynczo. Zaproszenie jest widoczne w centrum gracza, najłatwiej wejść tam przez online -> moja fifa 12 online -> centrum gracza. Wchodzimy w zaproszenie, akceptujemy i wybieramy zespół, który jeszcze nie jest zajęty. Lista zajętych drużyn widoczna jest w dziale Lista uczestników.

2. Żeby zagrać mecz ligowy to wchodzimy w online -> mecze niestandardowe -> ligi znajomych -> moje ligi -> SWL II, następinie wchodzicie w tabelę i tam wybieracie gracza, z którym chcecie zagrać (musi być online) i dusicie X, a następnie zaproś do meczu ligowego

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.coolgamersm2.pun.pl www.young.pun.pl www.haszczaki.pun.pl www.musketeers.pun.pl www.fragnatic.pun.pl